KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller/ teckningar 12376254

nr 1237 6254

Akvareller/ teckningar

7 st. 1800-tal, ca. 10x15

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 februari 2019
kl 19:35:24